Dzień dobry!

Nazywam się Marta Miniewicz. Jestem pilotem wycieczek oraz licencjonowaną przewodniczką po Wrocławiu, Dolnym Śląsku, Sudetach i czeskiej Pradze. Oprowadzam turystów indywidualnych i grupy wycieczkowe zarówno po moim rodzinnym Wrocławiu, po dolnośląskich zamkach i pałacach, jak i po pięknych uliczkach starej Pragi.

Jestem prezesem Stowarzyszenia Podróżników TUiTAM. W ramach jego działalności realizuję własne autorskie projekty turystyczne: „Z Mamą i Tatą oglądam Wrocław” oraz „Dolny Śląsk dla Dzieci”.

Od 2008 roku prowadzę firmę Kołowrocek i świadczę usługi przewodnickie dla dzieci i dorosłych. Zajmuję się też działalnością wydawniczą i współpracuję z wrocławską artystką Pauliną Mager, której ilustracje zamieniają moje mapki, foldery, książeczki w cenne pamiątki z wycieczek po Wrocławiu i Dolnym Śląsku (jest ona również autorką ilustracji do tej witryny). Jestem autorką przewodnika po Wrocławiu, przewodnika turystycznego po gminie Kobierzyce oraz książeczki dla dzieci „O Kuźniku Kowadełko i innych wrocławskich krasnalach” i „Krasnale zwiedzają Wrocław”.

WYKSZTAłCENIE
Filologia polska (Uniwersytet Wrocławski)
Wiedza o Sztuce- studia podyplomowe (Uniwersytet Wrocławski)
Kurs przewodników - państwowe uprawnienia przewodnika miejskiego po Wrocławiu, Sudetach, Dolnym Śląsku (2004)
Kurs pilotów wycieczek - państwowe uprawnienia pilota wycieczek (2004)
Kurs przewodników w Pradze- licencja przewodnika praskiego (2007)

moje 20 lat wolności
w dwa dni dookoła świata
na przełaj przez Wszechświat
wrocławska mediateka
Wyszalejnia Umysłowa
 strona główna 

Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!